Karjera

Dėl didėjančio kiekio klientų, mes nuolat ieškome komandos papildymo. Jeigu nori užsidirbti, esi iniciatyvus ir linkęs mokytis, vadinasi gali tapti mūsų komandos dalimi! Kreipkis ir sužinosi ar esi vertas būti mūsų dalimi ! ?

 

 Kodėl verta prisijungti?

  1. Motyvuojantis darbo užmokestis: Mes teikiame skaidrią užmokesčio sistemą, kuri apdovanoja jūsų pastangas ir nuopelnus.
  2. Nuolatinės galimybės augti: Jūs turite galimybę nuolat tobulėti mūsų mokymų programose ir karjeros žingsniuose.
  3. Įvairios galimybės užsidirbti: Mūsų organizacija siūlo skirtingas darbo pozicijas ir projektus, taip suteikdama jums galimybę realizuoti savo gebėjimus.
  4. Nepaliaujamos mokymo galimybės: Mes investuojame į jūsų mokymąsi, organizuodami kursus ir seminarus, leidžiančius tobulėti ne tik savo specialybėje.
  5. Galimybės siekti aukščiau: Jūsų darbas ir pasiūlymai yra vertinami, todėl mes skatiname jūsų karjeros augimą, įmonėje.
  6. Puikus kolektyvas ir bendradarbiavimas: Mes skatiname draugišką, produktyvę darbo aplinką, kurioje galite palaikyti gerus santykius su kolegomis.
  7. Inovacijų skatinimas: Mes vertiname jūsų naujas idėjas ir skatiname dalyvauti inovatyviuose projektuose.
  8. Darbo ir gyvenimo pusiausvyra: Mes palaikome sveiką darbo ir gyvenimo pusiausvyrą, suteikdami lankstumo darbo grafikuose.
  9. Klientų pasitenkinimas: Mes didžiuojamės puikia klientų aptarnavimo kokybe ir suteikiame galimybę įgyvendinti klientų lūkesčius.
  10. Kultūrinė įvairovė ir bendruomenės dalyvavimas: Mes vertiname kultūrinę įvairovę ir skatiname dalyvavimą bendruomenės veikloje, kuri padeda jums plėtoti ne tik savo karjerą, bet ir asmeninius santykius.

 

Ieškome: 

Matininkų / Geodezininkų / Žemėtvarkininkų
NT vystymo koordinatoriaus
Pastatų konstruktoriaus
NT agentų/brokerių
Projektų vadovo
Praktikantų
Architektų

 

Platesni aprašymai paspaudus ant specialybės !

Kreiptis --> aurimas@geodeja.lt