Apie mus

   UAB „Geodėja“ prioritetas nėra tiesiog atlikti paslaugas, mums svarbiausia - išspręsti klientų problemas ir padėti pasiekti norimus tikslus. Todėl konsultacijos metu analizuojame kliento poreikius ir drauge ieškome sprendimų.

 

   Atliekant matavimus, užtikrinamos aiškios ir nekintančios žemės ribos, o tai garantuoja stabilumą ateityje. Kartais klientai naudojasi ne visa jiems priklausančia teritorija, todėl padedame patikslinti ribas. Atlikdami matavimus, geodezininkai atsižvelgia į savo klientų interesus.

 

   Kartais klientai naudojasi ne visa jiems priklausančia teritorija, todėl padedame patikslinti ribas. Atlikdami matavimus, geodezininkai atsižvelgia į savo klientų interesus. Paskutiniam ne visada lieka tiek, kiek priklauso... pagal dokumentus, kartais pasitaiko: „Kas liko – tas Miko!“.

 

Kam be reikalo jaudintis dėl ateities, jeigu ją galime užtikrinti dabar?!


   Jaunas, veržlus ir novatoriškas mūsų kolektyvas turi visas reikalingas kompetencijas ir profesinį išsilavinimą. Partnerių gausa rodo, kad mūsų paslaugomis pasitikėti verta. Labiausiai orientuojamasi į šiuos miestus ir rajonus: Alytų, Varėną, Druskininkus, Marijampolę, Prienus, Birštoną ir Trakus. Džiaugiamės galėdami visoje pietų Lietuvoje teikti nekilnojamojo turto dokumentų tvarkymo paslaugas.

 

   Statybų paslaugomis, fiziniams ir juridiniams asmenims: įvairių namų, pastatų ir kitos paskirties statinių. Procesai vyksta nuo Jūsų sugalvotų idėjų iki raktų atidavimo (su visais dokumentais). Esant pageidavimui, galime pasiūlyti pilno būsto įrengimą su baldų užstatymu.

 

Misija

Dirbti taip, jog norėtumėte mus rekomenduoti.

Vizija

Viskas vienoje vietoje - platus kokybiškų paslaugų pasirinkimas.

Vertybės

Lyderystė. Tobulėjimas. Atsakomybė. Sąžiningumas.

Tikslas

Tapti stipriausia geodezijos įmone pietų Lietuvoje.

 

 Untitled design2