Apie mus

Sutvarkome žemės nuosavybės dokumentus fiziniams ir juridiniams asmenims

     UAB "Geodėja" prioritetai yra spręsti kliento problemas ir padėti pasiekti tikslus, o ne tiesiog atlikti matavimus. Dėl to gilinamės į žmogaus poreikius ir ieškome sprendimo būdų. Atlikdami matavimus, užtikriname aiškias ir nekintančias ribas, o tai garantuoja jums ramybę ateityje. Kartais klientas naudojasi ne visa jam priklausančia teritorija, todėl mes padedame sugrįžti į savo „rėmus“. Supraskite, atlikdamas matavimus, geodezininkas labiau rūpinasi savo kliento interesais, taigi paskutiniam ne visada lieka tiek, kiek priklauso... Kartais pasitaiko: „Kas liko – tas Miko!“. Kam be reikalo jaudintis dėl ateities, jeigu ją galime užtikrinti dabar!?
    Jaunas, veržlus ir novatoriškas mūsų kolektyvas, turi visas reikiamas kompetencijas ir diplomus. Partnerių gausa rodo, kad mūsų paslaugomis pasitikėti verta.
     Labiausiai orientuojamės šiuose miestuose ir rajonuose: Alytuje, Varėnoje, Druskininkuose, Marijampolėje, Prienuose, Birštone ir Trakuose. Mes siekiame Jūsų tikslų!

   Džiaugiamės galėdami turėti savo paslaugų pakete nekilnojamo turto paslaugas ir jas teikti visoje Pietų Lietuvoje. Padėsime Jums pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamą turtą palankiausia rinkos kaina Lietuvoje.

 

Misija

Dirbti taip, jog norėtumėte mus rekomenduoti.

Vizija

Viskas vienoje vietoje - platus kokybiškų paslaugų pasirinkimas.

Vertybės

Lyderystė. Tobulėjimas. Atsakomybė. Kūrybiškumas.

Tikslas

Tapti stipriausia geodezine įmone Pietų Lietuvos regione.