Apie mus

Sutvarkome žemės ir pastatų nuosavybės dokumentus fiziniams ir juridiniams asmenims
*** Karjeros pasiūlymas puslapio apačioje ***

    UAB „Geodėja“ prioritetai – ne tik atlikti matavimus, bet ir spręsti klientų problemas, padėti pasiekti tikslus. Todėl tiriami žmonių poreikiai ir ieškoma sprendimo būdų, Nekilnojamo Turto vystymo klausimais.

    Atliekant matavimus, užtikrinamos aiškios ir nekintančios žemės ribos, o tai garantuoja stabilumą ateityje. Kartais klientai naudojasi ne visa jiems priklausančia teritorija, todėl padedame patikslinti ribas. Atlikdami matavimus, geodezininkai atsižvelgia į savo klientų interesus.

    Kartais klientai naudojasi ne visa jiems priklausančia teritorija, todėl padedame patikslinti ribas. Atlikdami matavimus, geodezininkai atsižvelgia į savo klientų interesus. Paskutiniam ne visada lieka tiek, kiek priklauso... pagal dokumentus, kartais pasitaiko: „Kas liko – tas Miko!“.

    Kam be reikalo jaudintis dėl ateities, jeigu ją galime užtikrinti dabar!?
Jaunas, veržlus ir novatoriškas mūsų kolektyvas turi visas reikalingas kompetencijas ir profesinį išsilavinimą. Partnerių gausa rodo, kad mūsų paslaugomis pasitikėti verta. Labiausiai orientuojamasi į šiuos miestus ir rajonus: Alytų, Varėną, Druskininkus, Marijampolę, Prienus, Birštoną ir Trakus. Džiaugiamės galėdami visoje pietų Lietuvoje teikti nekilnojamojo turto dokumentų tvarkymo paslaugas.

Tai pat siekdami įgyvendinti Jūsų tikslus, esame priversti plėstis...

    Statybų paslaugomis, fiziniams ir juridiniams asmenims: įvairių namų, pastatų ir kitos paskirties statinių. Procesai vyksta nuo Jūsų sugalvotų idėjų iki raktų atidavimo (su visais dokumentais). Esant pageidavimui, galime pasiūlyti pilno būsto įrengimą su baldų užstatymu.

 

Misija

Dirbti taip, jog norėtumėte mus rekomenduoti.

Vizija

Viskas vienoje vietoje - platus kokybiškų paslaugų pasirinkimas.

Vertybės

Lyderystė. Tobulėjimas. Atsakomybė. Sąžiningumas

Tikslas

Tapti stipriausia geodezine įmone pietų Lietuvos regione.

 

***

Karjera

Dėl augančių klientų poreikių mes nuolat esame komandos pildymo paieškose. Jeigu esi iniciatyvus, komunikabilus, lankstus ir linkęs mokytis, vadinasi gali tapti naudinga mūsų komandos dalimi! Kreipkis ir mes visada atrasime abi puses tenkinančias sąlygas bendradarbiavimui!

 

Šiuo metu ieškome:

✓ Inžinerijos specialistų
✓ Geodezininkų
✓ Pastatų matininkų
✓ Žemėtvarkininkų
✓ Konstruktorių
✓ Architektų
✓ Statybininkų
✓ Brokerių (patirtis nebūtina, apmokome)
✓ NT skyriaus vadovo
✓ Nekilnojamojo Turto Vystytojas
✓ NT dokumentų vystymo projektų vadovo

 
Darbo pokalbiui suderinti: 

Jeigu norite pretenduoti į kažkurią iš darbo vietų, užpildykite apklausą, prisekite savo CV ir mes su jumis susisieksime: https://forms.gle/deS4kUerWztgBmp67